facebookpaylas twitterpaylas googlepaylas

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Diplomamın Aslı Gibidir onaylı suretini alabilir miyim? Metallicali 0 281 Son Yorum: Metallicali
Stajdan muaf olabilir miyim? Metallicali 0 128 Son Yorum: Metallicali
Stajımı iptal edebilir miyim? Metallicali 0 164 Son Yorum: Metallicali
Stajımı tamamlamadan ayrılabilir miyim? Metallicali 0 161 Son Yorum: Metallicali
Staj yerimi değiştirebilir miyim? Metallicali 0 165 Son Yorum: Metallicali

Yurt dışında sınavlara katılabilir miyim?

#1
Yurt dışında sınavlara katılabilir miyim?

Anadolu Üniversitesi Bulgaristan, Azerbaycan, Kosova ve Makedonya Programlarının Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinde kayıtlı öğrencilerden, iş veya ikametgahını Türkiye’ye taşıyanlardan ikametgah belgesi sunmak şartıyla kayıtlarının Türkiye’ deki aynı bölüme nakillerinin;

Türkiye’deki Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinde kayıtlı öğrencilerden, iş veya ikametgahını Bulgaristan, Azerbaycan, Kosova veya Makedonya’ ya taşıyanlardan en az 6 aylık oturma izin belgesi sunmak şartıyla kayıtlarının Bulgaristan, Azerbaycan, Kosova veya Makedonya’ daki aynı bölüme nakillerinin; başvuruları her yıl 30 Haziran – 30 Ağustos tarihleri arasına gerçekleştirilmektedir.

Nakil başvuruları her yıl yeni öğretim yılı başlamadan kabul edilmektedir. İlgili ülkeler ve Türkiye’deki programların akademik takvim farklılığı nedeniyle bahar dönemi için nakil başvurusu almak mümkün olmamaktadır.

Her yıl 30 Haziran – 30 Ağustos tarihleri arasındaki başvurular yurt dışında ilgili ülkelerdeki AÖF bürolarına veya Türkiye’de AÖF Merkez Büro Yöneticiliğine yapılacaktır.
Ara
Cevapla


[-]
Tags
miyim? katılabilir sınavlara dışında yurt


Hızlı Menü: