facebookpaylas twitterpaylas googlepaylas

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lisans Tamamlama kayıt türüne nasıl kayıt olabilirim? Metallicali 0 336 Son Yorum: Metallicali
Not birleştirme işlemi nasıl yapılmaktadır? Metallicali 0 309 Son Yorum: Metallicali
Staj yerim nasıl belirlenecek? Metallicali 0 259 Son Yorum: Metallicali
Sınav oturumları nasıl yapılmaktadır? Metallicali 0 245 Son Yorum: Metallicali
Yanlış kayıt türüne harç yatırdım, iadesini nasıl alabilirim? Metallicali 0 402 Son Yorum: Metallicali

Stajın değerlendirmesi nasıl yapılmaktadır?

#1
Stajın değerlendirmesi nasıl yapılmaktadır?

AÖF Bürolarından AÖF Staj Koordinatörlüğüne elektronik ortamda gelen staj formları, ilgili programın Staj Komisyon Başkanına gönderilir. Komisyon, staj formlarını en fazla 10 gün içinde değerlendirmek zorundadır.

Gelen formlardan Öğrenci Staj Faaliyet Formu (EK‒3), Öğrenci Staj Raporu (EK‒6) ve Staj Yeri Öğrenci Değerlendirme Formu (EK‒7), ilgili komisyon tarafından değerlendirildikten sonra öğrencinin başarı durumu (başarılı/başarısız) belirlenir. Stajdan en az 60 puan alan öğrenci başarılı sayılır.

Staj notu; Staj Yeri Öğrenci Değerlendirme Formundaki (EK‒7) notun %50’si, Öğrenci Staj Raporu (EK‒6) notunun %30’u, Öğrenci Staj Faaliyet Raporu (EK‒3) notunun %20’sinin toplamından oluşur. Staj Komisyon Başkanı tarafından onaylanan Staj Başarı Notu Öğrenci Otomasyon Sisteminden ilan edilir.

Zorunlu stajı olan programlardaki öğrenci, stajından başarılı sayılana kadar stajını tekrar etmek zorundadır. İsteğe bağlı stajı olan programlardaki öğrenci ise stajdan başarısız olduğu takdirde yeniden staj başvurusu yapabilir. İsteğe bağlı stajında başarılı olamayan, stajını tamamlamayan, stajını iptal eden veya dönem sonu sınav tarihine kadar stajını tamamlamayan mezuniyet aşamasındaki öğrenci tekrar isteğe bağlı staj başvurusu yapamaz.
Ara
Cevapla


[-]
Tags
stajın değerlendirmesi yapılmaktadır? nasıl


Hızlı Menü: