facebookpaylas twitterpaylas googlepaylas

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Hot  Radyo ve Televizyon Programcılığı Çıkmış Final Sınav Soruları Simge 4 238 Son Yorum: Simge
Hot  Radyo ve Televizyon Programcılığı Çıkmış Vize Sınav Soruları Simge 4 213 Son Yorum: Simge
Radyo ve Televizyon Bölümü Sorumlu Olunan Üniteler Simge 0 220 Son Yorum: Simge
Radyo ve Televizyon Programcılığı İş Olanakları Simge 0 232 Son Yorum: Simge
Radyo ve Televizyon Bölümü Kimler Kayıt Yaptırabilir Simge 0 198 Son Yorum: Simge

Radyo ve Televizyon Programcılığı Mezuniyet Sonrası

#1
Radyo ve Televizyon Programcılığı Mezuniyet Sonrası 

Radyo  ve Televizyon Programcılığı  Önlisans Programından mezun olan öğrenciler, “Radyo  ve  Televizyon Programcılığı Önlisans Diploması” alırlar.  
Radyo ve Televizyon Programcılığı Önlisans Programından mezun olan öğrenciler, Anadolu Üniversitesinin açıköğretim sistemine göre öğretim yapan İktisat ve İşletme Fakültelerinin İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, İşletme, Konaklama İşletmeciliği lisans programlarının 5. yarıyılına sınavsız olarak dikey geçiş yapma olanağına sahiptirler. 

Yine bu programdan mezun olan öğrenciler, örgün öğretim yapan 4 yıllık Basın ve Yayın, Film Tasarımı, Fotoğraf ve Video, Gazetecilik, Görsel İletişim, Görsel İletişim Tasarımı, Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İletişim Tasarımı, İletişim ve Tasarım, Medya ve İletişim, Medya ve İletişim Sistemleri, Radyo ve Televizyon, Radyo, Televizyon ve Sinema, Sinema ve Televizyon, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı, Yeni Medya gibi bölümlere dikey geçiş yapabilmeleri için ÖSYM tarafından yapılan Dikey Geçiş
Ara
Cevapla


[-]
Tags
sonrası radyo mezuniyet programcılığı televizyon ve


Hızlı Menü: