facebookpaylas twitterpaylas googlepaylas

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Hot  Çağrı Merkezi Hizmetleri Çıkmış Final Sınav Soruları Simge 4 576 Son Yorum: Simge
Hot  Çağrı Merkezi Hizmetleri Çıkmış Vize Sınav Soruları Simge 4 519 Son Yorum: Simge
Çağrı Merkezi Hizmetleri İş Olanakları Simge 0 451 Son Yorum: Simge
Çağrı Merkezi Hizmetleri Sorumlu Olunan Üniteler Simge 0 295 Son Yorum: Simge
Çağrı Merkezi Hizmetleri Sorumlu Olunan Üniteler Simge 0 472 Son Yorum: Simge

Çağrı Merkezi Hizmetleri Mezuniyet Sonrası

#1
Çağrı Merkezi Hizmetleri Mezuniyet Sonrası

Çağrı Merkezi  Hizmetleri  Önlisans Programından mezun olan öğrenciler, “Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Diploması” alırlar.

Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programından mezun olan öğrenciler, Anadolu Üniversitesinin açıköğretim sistemine göre öğretim yapan İktisat ve İşletme Fakültelerinin İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, İşletme, Konaklama İşletmeciliği lisans programlarının 5. yarıyılına sınavsız olarak dikey geçiş yapma olanağına sahiptirler.  

Yine bu programdan mezun olan öğrenciler, örgün öğretim yapan 4 yıllık Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İnsan Kaynakları, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme, İşletme Bilgi Yönetimi, Lojistik Yönetimi, Medya ve İletişim, Medya ve İletişim Sistemleri, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Yeni Medya, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri gibi bölümlere  dikey  geçiş  yapabilmeleri  için  ÖSYM  tarafından  yapılan  Dikey  Geçiş Sınavına  (DGS)  girmeleri gerekmektedir
Ara
Cevapla


[-]
Tags
sonrası hizmetleri çağrı mezuniyet merkezi


Hızlı Menü: